Nákup bez DPH
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
Banketové židle STF960
search
Pouze Nyní  - 5%

Banketové židle STF960

Velkoobchodní cena
1 006 
bez DPH
948 
bez DPH
1 166 
z DPH
Nejnižší cena za 30 dní před povýšením: 1 006 Kč netto

Minimální množství objednávky produktu je 30.

Židle z této řady jsou nejen praktické, ale také velmi univerzální a módní. Rám ve stříbrné barvě v kombinaci s grafitovým potahem se perfektně hodí do každého interiéru. ALICANTE ORIGINALS STF950 bude vypadat skvěle v interiérech s klasickým stylem. Navíc díky ekonomickému stohování jsme schopni uspořádat 18 židlí do jedné řady, což vám přináší úžasnou úsporu času a prostoru. Síla židle je zátěž až 200 kg.


RÁMEC PŘEDSEDY

  • Rám židle je vyroben z oceli o tloušťce 1,2 mm a šířce 20x20 mm. To zajišťuje stabilitu a bezpečnost i při velmi těžkém používání. Židle je práškována, třívrstvá s další vrstvou laku proti potahu.


STRÁNKA PŘEDSEDY

  • Sedadlo židle je vyrobeno z polyuretanové pěny, která zabraňuje deformaci. Vhodná překližka o tloušťce 9 mm zabraňuje prasknutí sedadla v případě náhlého tlaku. Další výztužný nosník pod sedadlem - zajišťuje stabilitu a bezpečné používání židle.


PODPĚRA, PODPORA

  • Opěradlo je velmi pohodlné a měkké. Houba použitá jako náplň umožňuje pohodlné používání po mnoho hodin.


ČALOUNICTVÍ

  • Speciálně v této řadě jsme použili retardér hoření a čalounění. Toto čalounění splňuje normu PN-EN 1021-1: 2014-12. Tato evropská norma specifikuje metodu zkoušení zápalnosti kombinace materiálů, jako jsou střechy a výplně používané ve čalouněných sedadlech, vystavených doutnající cigaret, jako zdroje vznícení. Z tohoto důvodu snižuje nebezpečí požáru.
  • Kromě toho je toto čalounění vysoce odolné vůči oděru. Hustá vazba a vhodná hmotnost udržují židli v perfektním stavu po dlouhou dobu. Čalounění lze snadno vyčistit. Ve většině případů stačí k odstranění nečistot vlhký hadřík. V případě silných skvrn můžete použít jakékoli čisticí prostředky dostupné na trhu.


DODATEČNĚ:
-3 roky záruka
-Právní norma PN-EN 1021-1: 2014-12
-REMODEX Zkouška pevnosti
-COBRABID Certifikát - Výzkumné a certifikační kanceláře
-Stažení až 18 položek
- Polská výroba

Barvy produktů na fotografiích se kvůli rozdílům ve vlastnostech monitorů a dalších zařízení mohou mírně lišit od reality.

Datový list

Výška 92 cm
Šířka 39 cm
Hmotnosť 6,5 kg
Šířka profilu 20 mm
Stohování (max.) 18
Výška se sedadlem 46 cm
Tloušťka profilu 1,2 mm
Záruka 3 Jahre

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty MEXTRA - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč