Nákup bez DPH kaufen
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
Populární kategorie
configurator-cs configurator-tables-cs
Bestseller

Židle pro bistra a kavárny

Většina z nás tráví volný čas nejraději v restauracích, kavárnách nebo hospodách. Při výběru oblíbeného podniku dbáme na kvalitu nabízeného menu, lokalitu a především na design interiéru! Abychom vám pobyt na těchto místech zpříjemnili, představujeme bistro židle. Tato křesla vynikají pohodlím a pohodlným sezením, takže čas strávený s vašimi blízkými při rozhovorech a zábavě je ještě příjemnější.

Židle Bistro se skvěle hodí do každého interiéru. Syté barvy umožňují přizpůsobit židle vašim potřebám a designu interiéru. Kromě módního designu a pohodlné konstrukce jsou židle vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Další výhodou restauračních/kavárenských židlí je snadná čistitelnost díky jejich struktuře. Díky tomu mají židle zajištěno dlouhodobé používání a krásný vzhled po mnoho let. Důrazně doporučujeme, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Bistro židle do kavárny

Kavárny a restaurace jsou místa, která přitahují zákazníky nejen zajímavým menu, ale také stylovým interiérem. Při rozhodování o změně vybavení by majitelé těchto provozoven měli věnovat pozornost nejen designu nábytku, ale také jeho funkčním vlastnostem, jako je odolnost, přizpůsobení pro použití v průmyslu HoReCa, snadné čištění a především pohodlí zákazníků při používání kavárenských židlí a stolů.

V současné době jsou kavárenské židle mezi zákazníky velmi oblíbené. Jsou k dispozici v mnoha variantách (z plastu, kovu a dokonce i ze dřeva) a nabízejí majitelům gastronomických zařízení - barů, kaváren a restaurací - možnost vybrat si výrobek, který splňuje očekávání zákazníků: jak po vizuální, tak po funkční stránce.

Značka VAST od společnosti MEXTRA se specializuje na sortiment určený pro gastronomická zařízení, jako jsou kavárny a restaurace. Stoly a židle do kaváren jsou tak šité na míru potřebám zákazníků v sektoru HoReCa. Zkušenosti a průzkum trhu vedou k neustálému zlepšování široké nabídky a funkčnosti výrobků.

Židle Bistro a kavárna

Mezi výrobky značky VAST patří modely kavárenských židlí, jejichž design se hodí téměř ke každému interiéru. Od klasických tvarů opěradel židlí MONET přes jednoduché tvary židlí FUERTA a VENTURA až po industriální vzhled modelů PARIS - to vše vám nabízí značka VAST. Kavárenské židle jsou jedním z mnoha klíčových prvků, které je třeba zohlednit při navrhování interiéru konkrétní budovy. Budoucí zákazníci je používají denně. Proto musí být tento nábytek pohodlný, bezpečný a musí ladit s designem interiéru.

Při výběru nového sortimentu je třeba se ptát, jak se budou židle používat. Pokud mají být židle používány v interiéru i exteriéru, vyplatí se zvolit modely z polypropylenu. Výše uvedené kavárenské židle se vyznačují vysokou trvanlivostí a odolností vůči vnějším vlivům díky použití polypropylenu při výrobě. Nejnovější modely kavárenských židlí VAST jsou navíc vyztuženy skelnými vlákny, což výrazně zvyšuje jejich odolnost.