Blaty kompaktowe HPL
Vodotěsné
Snadno omyvatelné
Odolnost proti poškození
Tepelná odolnost
Odolnost proti spáleninám
Odolnost proti skvrnám
Blaty kompaktowe HPL

BLATES KOMPAKTNÍ HPL

Neuvěřitelná odolnost – tato slova nejlépe vystihují naše kompaktní pracovní desky HPL. Mezi další vlastnosti, kterým stojí za to věnovat pozornost, patří voděodolnost, požární odolnost, odolnost proti poškrábání a extrémním teplotám – to vše činí kompaktní pracovní desky HPL absolutně nejvyšší možností pro kavárenské a restaurační stoly dostupné na trhu.
Vizuálně vypadají kompaktní pracovní desky HPL velmi moderně. Je také třeba zdůraznit snadnost udržování desek čistých díky jejich odolnosti vůči skvrnám a snadno omyvatelnému povrchu. Kombinace všech funkcí, které nabízejí kompaktní pracovní desky HPL, z nich činí skutečný průlom pro průmysl HoReCa. Jako výrobce nabízíme širokou škálu konfigurací pracovní desky.
KOMPAKTNÍ PRACOVNÍ DESKY HPL

TLOUŠŤKA

Standardní tloušťka kompaktních pracovních desek HPL v naší nabídce je 12mm. Technologie používaná při výrobě desek tohoto typu umožňuje vytvořit extrémně odolnou pracovní desku s malou tloušťkou, díky níž deska vypadá moderně při zachování nadprůměrné pevnosti. Desky tohoto typu jsou vyrobeny z několika vrstev papíru impregnovaného pryskyřicí. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit HPL pracovní desky o tloušťce 24mm a 36mm.
TLOUŠŤKA
TLOUŠŤKA
TLOUŠŤKA
TLOUŠŤKA
Prohlédněte si nabídku kavárenských stolků s kompaktní pracovní deskou HPL.
POVRCHOVÁ

POVRCHOVÁ

ÚPRAVA ROHŮ

Kompaktní pracovní desky HPL jsou k dispozici v naší standardní nabídce se zaoblením 5 mm. Jedná se o univerzální řešení, které zaručuje estetický vzhled pracovní desky. Na přání zákazníka jsme schopni doladit zakončení i v jiných rozměrech.
POVRCHOVÁ r = 5mm
POVRCHOVÁ r = 50mm
POVRCHOVÁ r = 100mm

BARVY

Kompaktní pracovní desky HPL v naší nabídce byly rozděleny na dvě palety: Standard a Standard Plus. Najdeme v nich 6 nejmódnějších barev: klasická bílá, temně černá, černý kámen, bílý kámen, průmyslová ocel a přírodní dřevo. Výběr takových barevných variant zaručuje, že každý úspěšně najde správnou pracovní desku pro své prostory.
BARVY
Standardní paleta
Bílá
Černá
Paleta StandardPlus
Bílý kámen
Černý kámen
Rezavě šedá
Klasické dřevo
Máte nějaké otázky? Napište nebo zavolejte!