MEXTRA GROUP S.C.
PL 47-225 Kedzierzyn-Kozle, Szkolna 15
VAT ID: PL 7543039263,
Horká linka:+420 22 888 13 85

Zveme vás, abyste nás kontaktovali:

Zobrazit text souhlasu

Souhlasím s::
1. Zasílání novinek na elektronické telekomunikační zařízení za účelem přímého marketingu (podle článku 172 polského zákona o telekomunikacích).

2. Zasílání neobjednaných obchodních informací telekomunikačními zařízeními (ve smyslu čl. 10 zákona o službách online elektronickou cestou).

3. Zpracování osobních údajů za účelem využívání služby Novinky Mextra. Osobní údaje budou zpracovávány za účelem splnění požadavků zákona ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů a zákona o poskytování elektronických služeb. Správcem osobních údajů je společnost Mextra Group.

Souhlas se vztahuje na e-mailovou adresu, ze které byl souhlas odeslán. Máte přístup k obsahu svých osobních údajů a máte právo je kdykoli opravit. Svůj souhlas můžete odvolat kontaktováním této e-mailové adresy: info@alponabytek.cz. Poskytování údajů je dobrovolné..
Obchodní oddělení B2C Domácí prodej
Exportní prodej
Kontakt na oddělení: biuro@mextra.pl
export@mextra.pl
Jarosław

Obchodní oddělení B2C / Marketingový riaditeľ

Dominika

Vedoucí obchodního oddělení

dominika@mextra.pl

Barbara

Vedoucí pobočky

barbara@mextra.pl

Ewa

Vedoucí národního prodejního týmu

ewa@mextra.pl

Bartosz

Senior obchodní specialista

bartek@mextra.pl

Maja

Obchodní specialista

maja@vast.pl

Jarosław

Obchodní specialista

jarek.g@mextra.pl

Dominika

Obchodní specialista

dp@mextra.pl

Magdalena

Specialista na exportní prodej

magdalena@mextra.pl

Anna

Specialista na exportní prodej

ania@mextra.pl

Obchodní oddělení B2B Domácí prodej
Exportní prodej
Kontakt na oddělení: b2b@mextra.pl
Dominik

Obchodní ředitel B2B / ředitel dovozu

dominik@mextra.pl

Bartosz

Senior B2B Sales Representative

bartosz@mextra.pl

Robert

B2B Sales Representative

robert@mextra.pl

Daniel

Junior B2B Sales Representative

daniel@mextra.pl

Marketingové oddělení
Kontakt na oddělení: marketing@mextra.pl
Magda

Zástupce marketingového ředitele

magda@mextra.pl

Agnieszka

Senior marketingový specialista

agnieszka@mextra.pl

Dominika

Specialista na webovou podporu

ds@mextra.pl

Katarzyna

Grafický umělec

kn@mextra.pl

Adam

Web Master

adam@mextra.pl

Dovozní oddělení
Kontakt na oddělení: import@mextra.pl
Katarzyna

Import Specialist

katarzyna@mextra.pl

Oddělení vyřizování objednávek
Kontakt na oddělení: drz@mextra.pl
reklamacje@mextra.pl
Natalia

Vedoucí oddělení provádění příkazů

natalia@mextra.pl

Filip

Logistický specialista

filip@mextra.pl

Ewelina

Specialista. zákaznický servis

ewelina@mextra.pl

Paulina

Specialista. zákaznický servis

paulina@mextra.pl

Magdalena

Specialista. zákaznický servis

md@mextra.pl

Wiktoria

Specialista. zákaznický servis

wiktoria@mextra.pl

Monika

Specialista na vypořádání

monika@mextra.pl

Alan

Junior logistický specialista

alan@mextra.pl

Vedení účetnictví
Kontakt na oddělení: ksiegowosc@mextra.pl
Izabela

Hlavní účetní

ksiegowosc@mextra.pl

Anna

Účetní

anna@mextra.pl

Skladové a výrobní oddělení
Kontakt na oddělení: magazyn@mextra.pl
Roman

Vedoucí skladu a výroby

roman@mextra.pl

Przemysław

Vedoucí skladu

przemek@mextra.pl

Marek

Skladový koordinátor

marek@mextra.pl

Katedra dopravy a výroby Maestro
Kontakt na oddělení: produkcja@mextra.pl
Jan

Vedoucí dopravy a výroby Maestro

janek@mextra.pl

Aleksander

Koordinátor výroby

produkcja@mextra.pl

Šicí místnost
Kontakt na oddělení: szwalnia@mextra.pl
Bożena

Vedoucí šicí místnosti

szwalnia@mextra.pl

Ewa

Zástupce vedoucího šicí místnosti

szwalnia@mextra.pl

Navštivte naše sociální profily
Prosím kontaktujte nás!
Mextra Group