Všechny kategorie

Stoly pro pivní zahrádku

Pivní stoly jsou oblíbeným produktem na zahrádkách i v samotných barech. Vzhledem k jejich účelu a použití by měly být především stabilní a odolné a také praktické (a tedy snadno čistitelné). V naší standardní nabídce najdete stůl pro pivní zahrádku, který je k dispozici v různých variantách. Všechny jsou vyrobeny z materiálu, který odolá velké hmotnosti i špatným povětrnostním podmínkám. Které stoly pro pivní zahrádky jsou však v daném případě nejvhodnější?

category-90-banner-listing

Pivní stoly

Zahradní stoly na pivo, ať už jsou vyrobeny z kovu, dřeva nebo plastu, nabízejí celou řadu výhod. V závislosti na materiálu se liší hmotností a způsobem čištění, ale všechny mají společné vlastnosti, jako je stabilita, trvanlivost a odolnost proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Které stoly pro pivní zahrádky byste si měli vybrat? Záleží na tom, jaké kritérium si vyberete.

Dřevěné zahradní stoly

Mnoho lidí si dřevěné pivní stoly představuje jako něco pevného a těžkého, ale i proto se vyznačují nadprůměrnou stabilitou. Jsou vhodné pro použití v hospodě i na zahradě. Jejich největší nevýhodou je však to, že rychle absorbují vodu a déle schnou (zejména v deštivých dnech). Široká škála vhodných barev a bezbarvých laků umožňuje impregnovat je podle přání, takže budou našim hostům sloužit dlouhá léta. Dřevěný pivní stůl je výrobek, který lze umístit do pouličních kaváren a hostinců i na zahrádku elegantní restaurace.

Rozkládací zahradní stůl

Skládací pivní stoly se od konkurenčních modelů liší možností zvětšit plochu stolu. Jsou ideální pro venkovní oslavy (rodinné a firemní večírky) nebo pro firemní večírky pořádané firmou pro její zaměstnance a jejich rodiny. Často jsou také součástí sestav zahradního nábytku a díky solidnímu zpracování je o tyto výrobky velký zájem. Skládací pivní stoly z různých materiálů - dřeva nebo kovu - nám umožňují vybrat si ten správný model pro naši kavárenskou zahrádku.

Skládací zahradní stoly

Skládací pivní stoly jsou určeny především pro malé zahrádky a jsou určeny pro provozovny, které nemají mnoho místa na uskladnění nábytku. Jejich masivní dřevěné desky a lavice tvoří po rozložení stabilní konstrukci, která umožňuje hostům pohodlně jíst i v útulném prostředí. Lze je také snadno složit a uložit a v případě potřeby pohodlně přepravovat. Skládací pivní stůl je řešení, které se doporučuje zejména těm, kteří provozují gastronomii v letní sezóně.

Stolová sestava pro pivní zahrádku

Pro větší zahrady je lepší koupit sadu dřevěných nebo plastových pivních stolů než jednotlivé kusy. Tím, že tam umístíme sady stejných modelů, jim nejen dodáme charakter, ale také vytvoříme jedinečné místo pro odpočinek našich hostů - a to s relativně nízkými náklady. Robustní, odolná a funkční sada pivních stolů je nejen cenově dostupná, ale také se snadno čistí a skladuje. Proto je tak oblíbený u majitelů provozoven s velkým venkovním prostorem a nejlépe se hodí do velkých prostor.

Nákup pivních lavic

Hledáte model, který je mnohem větší než standardní rozměry? Naše pivní lavice byly navrženy speciálně pro vás! Jsou skvělým pomocníkem pro každého majitele baru nebo restaurace. Díky solidnímu zpracování, velkým rozměrům a možnosti složení stolu je tento výrobek ideální pro pořádání nejrůznějších akcí a večírků. Navzdory tomu, co si možná myslíte, nezabere pivní lavice tolik místa. Kromě toho je díky své skladnosti snadno skladovatelný a další výhodou je jistě i to, že se snadno čistí a že se do něj vejde až 6 osob.

Cena stolu s pivem

Cena pivních stolů se může značně lišit a závisí na několika faktorech. Celkové náklady se odvíjejí především od materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Modely vyrobené ze dřeva nebo kovu se prodávají za zcela jiné částky než nejlevnější plastové verze nebo stejně oblíbené plastové verze. K tomu se přidává snadné čištění, solidní zpracování, schopnost odolávat náročným vnějším podmínkám (vítr, déšť, sníh atd.) a v neposlední řadě stabilita v boji proti nerovnostem terénu. To vše vede k tomu, že hodnota našich pivních stolů se pohybuje od 1 100 do 4 600 Kč, přičemž za nejjednodušší verzi zaplatíte 1 139 Kč.

Pivní stoly - výrobce Mextra

Stoly pro pivní zahrádky jsou již řadu let k dostání v internetovém i kamenném obchodě a liší se nejen cenou, ale i kvalitou. Jako přední výrobce nábytku HoReCa jsme se rozhodli rozšířit náš stávající sortiment a reagovat na poptávku zákazníků, kteří mají zájem o kvalitní zahradní stoly. Díky našemu vysokému postavení v oboru se nám podařilo vyvinout novou řadu modelů, které jsou pevné, odolné a odolné vůči povětrnostním vlivům. Nabízejí řadu vymožeností, včetně možnosti snadného skladování (aniž by zabíraly mnoho místa) a přizpůsobení dřevěného povrchu horní desky zakoupením takové barevné varianty, která usnadní výběr vhodného nábytku pro vaši zahradu.

Za zmínku stojí také přijatelná cena, kterou výrobce Mextra za své pivní stoly nabízí, takže si můžete vytvořit jedinečné místo bez větších finančních nákladů. Abychom potvrdili nejvyšší kvalitu prodávaných výrobků, poskytujeme na každý nákup dvouletou záruku. Díky tomu si můžete být jisti, že když si u nás vyberete stůl, bude pivní zahrádka vaší restaurace nebo kavárny vybavena tím nejkvalitnějším sortimentem, vyrobeným z nejlepších, trvanlivých, pohodlných a odolných materiálů. Přemýšlíte o výběru správných pivních stolů? Podívejte se na naši nabídku v této oblasti a užijte si solidní a cenově dostupné produkty přímo od výrobce!