Nákup bez DPH kaufen
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
warranty-cs Více
Základ kavárenského stolu FELIX PLUS
search
  • Základ kavárenského stolu FELIX PLUS

Základ kavárenského stolu FELIX PLUS

Velkoobchodní cena
1 371 
bez DPH
1 686 
z DPH
Objednat nyní - již odesláno 12.12.2022!

Kavárenský stolek FELIX PLUS je jediným stolkem z řady PLUS s kulatou podnoží. Je dodatečně vyztužena a má zvýšenou stabilitu díky našemu inovativnímu antirotačnímu systému. U tohoto typu stolků je sloupek spojen se základnou nejen šrouby, ale také speciálními drážkami v základně, které zabraňují kroucení sloupku. Pevné spojení mezi základnou a deskou zajišťuje zesílený profil ve tvaru kříže se stěnami o tloušťce 1,2 mm. Navíc byla zpevněna také konstrukce celé základny, je vyrobena celá z 6mm silné oceli, díky čemuž je velmi odolná a odolná proti poškození. Stolek má 5 nastavitelných nohou, díky kterým jsme schopni stolek perfektně uspořádat i na nerovném terénu. Stolek FELIX PLUS je ideální volbou, pokud si chcete vybrat stabilní a odolný stolek s kulatou základnou. Když si koupíte kavárenský stolek, obdržíte montážní návod a sadu vyhrazených šroubů.

Konstrukce základny:

  • pevná základna fi 45cm zaručuje stabilitu konferenčního stolku FELIX PLUS i při velkém zatížení
  • sloupek fi 8cm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolku a dostatek prostoru pro nohy vašich hostů
  • základna je vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, díky kterým se základna při pohybu stolku nepoškodí a případné nerovnosti již nebudou problémem

Dále:

  • Záruka 2 roky
  • Vždy skladem

Datový list

Výška 72 cm
Materiál ocel
Základna stolu fi 45cm
Záruka 2 roky
Barva rámečku Černá

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty Mextra - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč