Všechny kategorie
Dřevěné restaurační židle SHELL TAP
search

Dřevěné restaurační židle SHELL TAP

Velkoobchodní cena
2 293 
bez DPH
2 820 
z DPH
Barva čalounění

Minimální množství objednávky produktu je 20.

Máte zájem o větší množství?
Máte dotazy? Zavolejte nám!
Naši specialisté vám pomohou správně se rozhodnout
Horká linka: +420 22 888 13 85

Dřevěná restaurační židle SHELL TAP je židle určená pro restaurační provozy, jako jsou restaurace a kavárny. Židle jsou vyrobeny z bukového dřeva, což zajišťuje pevnost a trvanlivost konstrukce. Čalouněný sedák je prvek, který ovlivňuje nejen estetiku židle, ale v kombinaci s měkkou pěnou zvyšuje pohodlí sezení.

Dřevěné restaurační židle SHELL TAP, které jsou k dispozici v naší nabídce, jsou vyrobeny z ohýbaného bukového dřeva. Takový výrobní proces má pozitivní vliv na pevnost židlí. Další výhodou je, že je nemusíte montovat, židle vám posíláme smontované. Na zvláštní přání je možné natřít dřevěnou konstrukci židle v jakékoliv barvě.

Dřevěná restaurační židle SHELL TAP je produkt přizpůsobený pro intenzivní použití v zařízeních HoReCa, takže má zvýšenou pevnost a odolnost proti opotřebení. Židle má plastové nohy, které zabraňují poškrábání podlahy, její maximální zatížení je 120 kg.

Židle navržené pro průmysl HoReCa musí splňovat vysoké požadavky na kvalitu. Kombinace dřeva vyzrávajícího metodou LONG-REST se strojním broušením zajišťuje vysokou kvalitu. Stárnutí metodou LONG-REST je přirozený způsob přípravy dřeva pro další fázi výroby židlí. Suší se v přírodních podmínkách a v delším čase celého procesu. Takto připravené dřevo získává vysokou odolnost proti ohybu a praskání, proto se používá u našich dřevěných restauračních židlích. Strojní broušení dřeva je naopak hladké. O třískách nebo nebezpečných otřepech nemůže být řeč.

Čalounění dřevěných restauračních židlí SHELL TAP může být vyrobeno z mnoha typů a barev tkanin, což umožňuje přizpůsobit nábytek individuálním potřebám a preferencím zákazníka. Minimální objednané množství pro tento model židle je 20 kusů. 

Nejdůležitější vlastnosti dřevěných restauračních židlí SHELL TAP:

  • K dispozici v mnoha typech a barvách čalounění
  • Maximální zatížení 120 kg
  • Vyrobeno z ohýbaného bukového dřeva
  • Trvale skladem
  • 2letá záruka

Barvy produktů na fotografiích se kvůli rozdílům ve vlastnostech monitorů a dalších zařízení mohou mírně lišit od reality.

Datový list

Výška 81 cm
Hmotnosť 6,6 kg
Barva bukové dřevo
Výška se sedadlem 47 cm
šířka sedáku 42 cm
Hloubka sedáku 40 cm
Záruka 2 roky

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty MEXTRA - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč