Nákup bez DPH
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
Stůl pro pivní zahrádky X-TYPE / X-FOLD Krémová
search
  • Stůl pro pivní zahrádky X-TYPE / X-FOLD Krémová
  • Stůl pro pivní zahrádky X-TYPE / X-FOLD Krémová
  • Stůl pro pivní zahrádky X-TYPE / X-FOLD Krémová

Stůl pro pivní zahrádky X-TYPE / X-FOLD Krémová

Velkoobchodní cena
2 600 
bez DPH
3 198 
z DPH
Barva
Rozměry
Tloušťka desky stolu

Typ desky stolu:

Laminované stránky
Werzalit
X-TOP

Rozměry

Objednat nyní - již odesláno 27.12.2023!

Minimální množství objednávky produktu je 5.

Stoly X-TYPE jsou určeny pro venkovní použití. Skvěle se hodí do pivních, barových či kavárenských zahrádek, jde prakticky o nábytek pro HoReCa průmysl. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Struktury desek s malými otvory zachycují nahromadění vody na svém povrchu a dodávají stolům zajímavý vzhled.

Stoly X-TYPE mají speciální skládací systém X-FOLD, který vám umožňuje nastavit desku vzpřímenou. Tento systém je připojen k základně založené na 4 nohách, což umožňuje sesunout stoly dohromady během skladování. Po složení stoly nezabírají moc prostoru, což pomáhá při úspoře místa při jejich skladování. Je to praktické řešení pro stravovací zařízení. Systém byl navíc vybaven speciálními zámky, které zabraňují nekontrolovanému skládání / rozkládání stolu.

Nejdůležitější výhody produktu:

  • struktura desky stolu zabraňuje hromadění vody na jejím povrchu
  • odolný vůči atmosférickým faktorům, jako je vlhkost a UV záření
  • systém X-FOLD, který umožňuje zvednutí desky stolu do svislé polohy, umožňuje sesunutí stolů a omezení prostoru během skladování.
  • 2 roky záruka
  • vždy k dispozici skladem
  • Tabulky jsou určeny pro vlastní montáž

Barvy produktů na fotografiích se kvůli rozdílům ve vlastnostech monitorů a dalších zařízení mohou mírně lišit od reality.

Datový list

Výška 74 cm
Šířka deska stolu 70 cm
Délka deska stolu 70 cm
Hrúbka stolovej dosky 3 cm
Barva Krémová
Průměr potrubí fi 7 cm
Materiál kříž, nohy - ABS / trubka - hliník

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty MEXTRA - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč
Laminátové desky
, jsou nejčastěji vybírány zákazníky pro vnitřní aplikace. Laminátové desky jsou vyrobeny z dřevotřískové desky KRONO s pevným a estetickým PVC / ABS lemováním o tloušťce 2 mm. Jsou velmi estetické, nabízíme přes 120 barev dostupných jak jako imitace dřeva, betonu nebo klasických jednobarevných desek.
Laminátové desky vyrábíme v mnoha rozměrech – na přání zákazníka, ale i v různých tloušťkách 18, 28, 36 a dokonce i 46 mm. Nejdůležitější vlastnosti laminátových desek: ideální pro vnitřek, k dispozici ve 120 barvách, nejnižší cena.
Verzalitové desky
jsou světově proslulou konstrukcí. Jsou vyrobeny z malých prvků na bázi dřeva, vyztužených vodotěsnou pryskyřicí. Charakteristický tvar desky stolu se získává v procesu tváření za tepla. Povrchová úprava desky stolu je vysoce kvalitní laminát. Tloušťka desky stolu je 18 mm uvnitř a 35 mm venku.
Verzalitové desky jsou k dispozici v několika barvách a rozměrech. Jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití. Desky se snadno čistí. Klíčové vlastnosti verzalitových pracovních desek: ideální pro venkovní použití, odolné proti poškrábání, odolné proti UV záření.
Neuvěřitelná odolnost - tato slova nejlépe vystihují naše kompaktní pracovní desky HPL. Dalšími vlastnostmi, které stojí za zmínku, jsou odolnost proti vodě, ohni, poškrábání a extrémním teplotám - to vše dělá z kompaktních pracovních desek HPL absolutní špičku v oblasti stolových desek pro kavárny a restaurace. Vizuálně vypadají kompaktní pracovní desky HPL velmi moderně a módně. Za zmínku stojí také snadná údržba pracovních desek díky jejich povrchu odolnému proti skvrnám a snadno omyvatelnému. Kombinace všech vlastností, které kompaktní pracovní desky HPL nabízejí, z nich dělá skutečný průlom pro sektor HoReCa. Jako výrobce nabízíme širokou škálu konfigurací pracovních desek.
Petralitové desky
jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití. Jsou vyrobeny z vodotěsné desky o tloušťce 16 mm, zakončené vyztuženým laminátem. Okraj desky stolu je 30 mm hrana, vyrobená z plastu, která esteticky a trvale obklopuje její boky.
Pracovní desky Petralit jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a snadno se čistí. Jsou k dispozici v několika barvách a rozměrech. Nejdůležitější vlastnosti pracovních desek Petralit: ideální pro vnější stranu, nárazuvzdorné hrany, pryskyřicový vodotěsný povlak.