Nákup bez DPH
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
Židle Pro Pivni Zahrádky LINDA
search

Židle Pro Pivni Zahrádky LINDA

Velkoobchodní cena
1 880 
bez DPH
2 312 
z DPH
Objednat nyní - již odesláno 09.10.2023!

Pivní zahradní židle LINDA je klasikou v kategorii venkovních židlí používaných v restauracích, kavárnách nebo barových zahrádkách. Jedná se o pevné a odolné židle vyrobené z olejovaného jasanového dřeva a práškově lakované oceli ve dvouvrstvém systému. Židle má velmi silný rám z tryskané oceli a sedadlo a opěradlo jsou zakončeny dřevěnými lamelami o tloušťce 17 mm, díky čemuž je pevnost konstrukce až 150 kg. Použití těchto materiálů při výrobě zaručuje bezpečnost používání a činí z nich nábytek určený pro profesionální použití v zařízeních HoReCa. Židle jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako je déšť nebo silné slunce. Další výhodou židlí LINDA je možnost jejich skládání, což usnadňuje jejich skladování. 

V naší nabídce máme také židli LINDA s područkami a stoly z kolekce LINDA.

Nejdůležitější vlastnosti zahradních pivních židlí LINDA:

  • Odolnost vůči povětrnostním podmínkám
  • Vysoká pohodlnost použití
  • Systém pohodlného skládání židlí
  • Pevná a odolná konstrukce z tryskané oceli a dřevěných pásů o tloušťce 17mm
  •  Plastové nohy, aby se zabránilo poškození podlahy nebo propadnutí židle do trávníku
  • Neustálá dostupnost skladem
  • 2 letá záruka

Řada venkovního nábytku LINDA zahrnuje židle, křesla a zahradní stoly přizpůsobené pro venkovní použití. Pro výrobu stolů a židlí bylo použito jasanové dřevo s vysokou tvrdostí, vysokou odolností proti oděru a originálními barvami dodatečně zdůrazněnými charakteristickou barvou a silným vykreslením letokruhů. . Jasanové dřevo je silné a pružné, má nízkou tendenci k praskání, je trvanlivé a odolné proti hnilobě. Kromě toho prošly dřevěné prvky olejovacím procesem. Konstrukce nábytku je vyrobena z práškově lakované oceli ve dvou vrstvách (práškový základní nátěr a polyesterový vrchní nátěr). Nábytek LINDA má pohodlný skládací systém pro snadné skladování.

Datový list

Výška 85 cm
Šířka 57 cm
Hmotnosť 5,8 kg
Výška se sedadlem 45 cm
Hloubka 60 cm
šířka sedáku 34/39 cm

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty MEXTRA - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč