Všechny kategorie
  • string(0) ""
   
  • AKCE MĚSÍCE
  • array(8) {
    [0]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "21"
     ["link"]=>
     string(53) "https://alponabytek.cz/21-cateringove-banketove-zidle"
     ["name"]=>
     string(32) "Cateringové / Banketové židle"
     ["desc"]=>
     string(4590) "

   Ocelové židle

   Ocelové židle  jsou  pohodlné a odolné řešení, které je vynikající v obou pořádání – banketové sály a konferenční místnosti. V naší nabídce najdete židle různých tvarů a barev, které jsou přizpůsobeny  individuálním  potřebám  naších klientů. Vyrobeno s maximální péčí s použitím trvanlivých materiálů, odolné proti otěru a mechanickému poškození. Tímto způsobem si můžete být jisti, žesvým hostům nabízíte to nejlepší.

    

   Komfortní banketové židle, vyrobené na základě kovového rámů stříkaného práškovou barvou, čalouněné látkou -  má i hygienickou a požární odolnost. Použitá polyuretanová pěna odolná proti deformaci a odsezení poskytuje odolnost a pohodlí zároveň během dlouhých jednání.

    

   Navrhované přes  Alpo židle , vyznačuje spolehlivost  a přesnost. Inovativní technologie, jako např. vyztužený rám židle, vyrobené z odolného profilu nebo odolný proti deformaci , vložka sedadla s polyuretanové pěny obsahující baktericidní  prostředek , jsou výsledkem profesionálu kteří se tím zabývají. Nabízené přes  Alpo řešení jsou založeny na dlouholeté zkušenosti v oblasti hotelů a restaurací po celé Evropě. Naši pracovníci vynaloží veškeré úsilí, aby nabízený nábytek splňoval očekávání i těch nejnáročnějších investorů. Všechny židle mají řadu certifikátů, které zaručují nejvyšší kvalitu výrobků a odolnost při používání.

    

   Společenské židle kovové jsou k dispozici ve třech produktových řadách zaměřených na různé cílové skupiny. Linka ocelových banketových židli je k dispozici na skladě k okamžitému dodaní. Univerzální barvy, atraktivní ceny, vysoké  kvality, potvrzena záruka je naše bezkonkurenční  hodnota. Standard Line vám umožní j vytvořit vlastní originální model židlí, na míru vaší  potřeby- jeho tvar, barvu, rám nebo snadno omyvatelné čalounění - jako vždy v nejvyšší kvalitě. Doplněním naši nabídky jsou speciálně navrženy doplňky  s příslušenství m,  užitkové vozíky pro přepravu židli, či dětské sedačky. Jsme tu pro Vás, nabízíme velký výběr  židlí  a trvalou spokojenost.

    

   Maestro série to je výjimečná série banketových židlí špičkové kvality. Židle je konstruována na velmi lehkém a pevném hliníkovém rámu s perfektními užitkovými parametry.

    

   Maestro série je synonymum luxusu a neopakovatelného stylu. Pečlivě zvolené součásti způsobují, že lze tuto řadu považovat za skutečnou perlu v kolekci židlí ALPO .

    

   Řada Maestro  umožňuje zvolit: tvar profilu, barvu  konstrukce, tvar opěrky, druh a barvu potahu, tvar sedáku, tvrdost a profilování vložky sedáku. Tuto řadu doporučujeme zákazníkům, pro které je důležitá nejen vysoká kvalita, ale přímo luxusní provedení.

   ​ 

   Kovové židle Řada Economic  jsou určené k širokému odběru v oblasti  HORECA  . Vždy k dispozici na skladě, levné a silné. Jejich pevná konstrukce,  možnost stohovaní  po18 ks,  pohodlné, odolné proti deformaci, sedadlo se speciální polyuretanovou pěnou obsahující baktericidní faktor je měřítkem kvality, certifikované  kvalitou  Remodex. Židle je vyrobena z pevného ocelového profilu o tloušťce 2,2 mm , který poskytuje dostatečnou stabilitu a relativně nízkou  hmotnost.  Tři vrstvy nátěru aby nedošlo k poškození rámu a speciální vnější vrstva  proti odřeni  poskytuje ten správný vzhled na dlouhou  dobu .

   Zveme vás, abyste se seznámili s našimi banketovými židlemi.

    

   Minimální množství objednávky 80ks.

   * zátěžové používání – činností, pro které je typické mnohočetné opakování, a významná zátěž konstrukce vyplývající z atypických způsobů používání např. houpání, stání na židli.

    

   Umožníme Vám vytvoření vlastního modelu židle, u něhož si podle vlastních potřeb a představ doladíte tvar, barvu rámu nebo druh snadno omyvatelného čalounění – jako vždy špičkové kvality. Doplněním nabídky je navržené zvlášť pro banketní židle .. užitkové příslušenství mj. vozíky na převážení, spojky nebo dětské židličky. Jsme tu pro Vás, dodáváme výborné židle a trvalou spokojenost.

   " ["children"]=> array(5) { [0]=> string(0) "" [1]=> bool(false) [2]=> bool(false) [3]=> bool(false) [4]=> bool(false) } } [1]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "23" ["link"]=> string(43) "https://alponabytek.cz/23-konferencni-zidle" ["name"]=> string(20) "Konferenční židle" ["desc"]=> string(1022) "

   Obchodní jednání, konference a další důležitá setkání vyžadují, aby byla hala řádně vybavena kvalitním a pohodlným nábytkem. To jsou vlastnosti konferenčních židlí, které nabízí naše společnost. Vyznačují se dlouhou životností, estetickým vzhledem, všestranností a ergonomickým designem.

    

   Součástí vybavení našeho internetového obchodu jsou také konferenční židle ISO - velmi oblíbený nábytek, zakončený vysoce kvalitním čalouněním, k dispozici ve 4 barevných variantách. Mají pevný ocelový rám, který zaručuje stabilitu a odolnost a lze jej stohovat až do 12 kusů. Představujeme také minimalistické konferenční židle vyrobené z polypropylenu, které se vyznačují snadnou péčí, zajímavým designem a možností použití např. na zahrádce.

    

   Naše produkty vám umožní uspořádat jakýkoli prostor funkčně a vkusně. Zveme vás, abyste se seznámili s celou nabídkou našich konferenčních židlí.

   " ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [2]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "24" ["link"]=> string(49) "https://alponabytek.cz/24-svadebni-zidle-chiavari" ["name"]=> string(24) "Svadebni židle CHIAVARI" ["desc"]=> string(920) "

   Židle Chiavari jsou v současné době jedním z nejoblíbenějších typů nábytku zdobící svatební haly. Jejich elegantní forma jim dává jedinečný efekt a ergonomický design zajišťuje pohodlí na mnoho hodin. Řada našich produktů poskytuje tento model ve dvou verzích: Tiffany židle - vyrobeno z odolného a lehkého polypropylenu. Váží méně než 5 kilogramů a umožňuje stohování (až 10 kusů). Tato varianta bude ideální pro venkovní obřady, protože je odolná vůči UV záření. Druhým je židle Chiavari ze dřeva. Je stejně lehká, snadno se přepravuje a skladuje a také vám umožňuje naskládat až 10 kusů na sobě.

    

   Oba produkty jsou velmi populární a jsou k dispozici ve třech barevných variantách: zlato, stříbro a bílá. Židle Chiavari jsou dokonalým doplňkem mnoha interiérů a jejich jemná forma dodá každé oslavě eleganci.

   " ["children"]=> array(6) { [0]=> string(0) "" [1]=> bool(false) [2]=> bool(false) [3]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "82" ["link"]=> string(58) "https://alponabytek.cz/82-svatebni-zidle-chiavari-napoleon" ["name"]=> string(34) "Svatební židle Chiavari Napoleon" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [4]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "83" ["link"]=> string(54) "https://alponabytek.cz/83-svatebni-zidle-chiavari-plus" ["name"]=> string(30) "Svatební židle Chiavari Plus" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [5]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "88" ["link"]=> string(49) "https://alponabytek.cz/88-krzesla-dla-pary-mlodej" ["name"]=> string(25) "Krzesła dla pary młodej" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } } } [3]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "22" ["link"]=> string(43) "https://alponabytek.cz/22-cateringove-zidle" ["name"]=> string(19) "Cateringové židle" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [4]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "39" ["link"]=> string(43) "https://alponabytek.cz/39-univerzalni-zidle" ["name"]=> string(20) "Univerzální židle" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [5]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "27" ["link"]=> string(63) "https://alponabytek.cz/27-loftovy-zidle-paris-inspirovane-tolix" ["name"]=> string(41) "Loftový židle PARIS inšpirované TOLIX" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(3) { [0]=> string(0) "" [1]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "91" ["link"]=> string(44) "https://alponabytek.cz/91-nejcasteji-vybrane" ["name"]=> string(21) "Nejčastěji vybrané" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [2]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "92" ["link"]=> string(68) "https://alponabytek.cz/92-loftovy-zidle-paris-inspirovane-tolix-plus" ["name"]=> string(46) "LOFTOVÝ ŽIDLE PARIS INŠPIROVANÉ TOLIX Plus" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } } } [6]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "30" ["link"]=> string(51) "https://alponabytek.cz/30-zidle-pro-pivni-zahradky-" ["name"]=> string(27) "Židle pro pivní zahrádky" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [7]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "25" ["link"]=> string(38) "https://alponabytek.cz/25-bistro-zidle" ["name"]=> string(13) "Bistro židle" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } }
   array(10) {
    [0]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "33"
     ["link"]=>
     string(43) "https://alponabytek.cz/33-konferencne-stoly"
     ["name"]=>
     string(19) "Konferenčné stoly"
     ["desc"]=>
     string(0) ""
     ["children"]=>
     array(1) {
      [0]=>
      string(0) ""
     }
    }
    [1]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "31"
     ["link"]=>
     string(41) "https://alponabytek.cz/31-banketove-stoly"
     ["name"]=>
     string(16) "Banketové stoly"
     ["desc"]=>
     string(3798) "

   Banketové stoly - banketový stůl, stôl, banket stolovi

    

   Účast na konferenci je vysoká a chybí místo pro účastníky? Švédský stůl na společenské akci se nevejde na jednu stolní desku a je zapotřebí více místa? Situací, během nichž by se mohl hodit cateringový stůl může být mnoho. Díky pomoci skládacího banketového nábytku, který se nachází v naší nabídce, již podobné okolnosti nebudou představovat žádný problém.

    

   Náš nábytek se vyznačuje především svým pohodlným použitím. Nabízené banketové stoly jsou navzdory odolným rámům neuvěřitelně lehké, díky čemuž je možné umístit je kdekoliv. Dodatečné zabezpečení zabrání samovolnému složení a gumové podstavce na nohou zabrání vzniku škrábanců na podlaze. I v případě, že se něco rozlije na stolní desce, nebude vyčištění jejího povrchu složité.

   Náš nábytek představuje dokonalé řešení pro interiéry s nevelkou rozlohou. Cateringové stoly po složení zabírají málo prostoru a navíc je možné je ukládat na sebe, což do značné míry usnadňuje jejich skladování.

    

   Skládací stoly

   Skládací stoly jsou jednou z nejdůležitějších součástí vybavení Hotelů a restaurací - dávají svobodu a možnost rychlého  nastavení podle svých potřeb a požadavků. Skládací banketové stoly nejen šetří Váš prostor, ale také nabízí snadnost použití -konstrukce umožňuje snadné skládání a praktické skladování. V závislosti na vašem přání v naší nabídce najdete produkty v různých barvách vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. V naší nabídce můžete najít produkt, který plně splňuje vaše očekávání.

   Popis produktu:

   • Nabízíme stabilní skládací stoly určené pro  bankety a konference,  různých tvarů a velikostí , s možností stohování a přepravě , lehký a odolný .
   • Díky naším stolům  ustavení vaší sále bude rychlé a snadné.
   • Speciální konstrukce rámu, který je připevněn ke stolu .
   • Unikátní konstrukce závěsů - aby nedošlo k náhodnému složení
   • Nožní ovladače úrovně - v toleranci + 2 cm
   • Plastové nárazníky, aby se zabránilo poškození povrchu, na kterém se opře rám
   • Prášková barva rámu

    

   Minimální množství objednávky 15ks.

    

   ​Naše skládací banketové stoly jsou určeny pro restaurace, hotely, společenské sály, konferenční místnosti, a další. Skládací stoly prostřednictvím speciálně navrženým skládacím systémem usnadňuje montáž, pohyb a skladování. To šetří místo a čas. Stoly nabízíme v 100 barevných provedeních, desky s možností přizpůsobení rozměru. Skládací stůl je vedoucím produktem firmy Alpo Nábytek, je založen na šesti jedinečných modelech. Jako výrobce jsme schopni poskytnout vám stoly s nejvyšší kvalitou a při tom za velmi atraktivní ceny.

   Nabízíme širokou škálu konferenčních stolů určených pro intenzivní používání. Náš sortiment zahrnuje několik úspěšných modelů stolů, které jsou dostupné v mnoha velikostech a barvách. Vedoucím produktem v této kategorii je 80 MV skládací stůl, který díky patentovanému skládacímu systému splňuje všechna kritéria pro trvanlivost a estetiku.

    Skládací stoly mají 4 roky záruku výrobce.

   Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou. Podívejte se  taky  na konferenční židle, které budou ideálním doplňkem.

   " ["children"]=> array(3) { [0]=> string(0) "" [1]=> bool(false) [2]=> bool(false) } } [2]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "34" ["link"]=> string(38) "https://alponabytek.cz/34-bistro-stoly" ["name"]=> string(12) "Bistro stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [3]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "38" ["link"]=> string(39) "https://alponabytek.cz/38-loftove-stoly" ["name"]=> string(14) "Loftové stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [4]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "35" ["link"]=> string(43) "https://alponabytek.cz/35-restauracni-stoly" ["name"]=> string(19) "Restaurační stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [5]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "37" ["link"]=> string(40) "https://alponabytek.cz/37-bufetove-stoly" ["name"]=> string(15) "Bufetové stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [6]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "36" ["link"]=> string(38) "https://alponabytek.cz/36-barove-stoly" ["name"]=> string(13) "Barové stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [7]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "71" ["link"]=> string(49) "https://alponabytek.cz/71-pivni-sety-woody-strong" ["name"]=> string(24) "Pivní sety WOODY STRONG" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [8]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "90" ["link"]=> string(49) "https://alponabytek.cz/90-stul-pro-pivni-zahradky" ["name"]=> string(26) "STŮL PRO PIVNÍ ZAHRÁDKY" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [9]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "32" ["link"]=> string(43) "https://alponabytek.cz/32-cateringove-stoly" ["name"]=> string(18) "Cateringové stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } }
   array(7) {
    [0]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "41"
     ["link"]=>
     string(32) "https://alponabytek.cz/41-ubrusy"
     ["name"]=>
     string(6) "Ubrusy"
     ["desc"]=>
     string(978) "

   Restaurace a taneční sály by měly být vždy vybaveny prvotřídními banketovými ubrusy, jejichž širokou škálu najdete v našem internetovém obchodě. Vyznačují se estetickým vzhledem, snadnou údržbou a vysokou odolností vůči nečistotám.

    

   Prezentovaná nabídka zahrnuje standardní banketový ubrus ze Stretch Panama s matným povrchem. Jeho univerzální design usnadňuje přizpůsobení k jakékoli oslavě. V našem sortimentu jsou také banketové ubrusy vyrobené z PES materiálu odolného vůči skvrnám. Jedná se o velmi trvanlivé textilie, jejichž krásná bílá barva dává místnosti elegantní výraz. Za povšimnutí stojí také elastické potahy dostupné ve dvou barvách: bílá a černá. Pro jejich výrobu byla použita tlustá pletenina, která vytváří moderní efekt.

    

   Banketový ubrus dává interiéru svěžest a elegantní povrch. Je základním prvkem výzdoby každé restaurace.

   " ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [1]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "40" ["link"]=> string(42) "https://alponabytek.cz/40-navleky-na-zidle" ["name"]=> string(18) "Návleky na židle" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [2]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "43" ["link"]=> string(41) "https://alponabytek.cz/43-banketove-sukne" ["name"]=> string(17) "Banketové sukně" ["desc"]=> string(975) "

   Banketové sukně zdobí stoly během největších oslav a jsou nedílnou součástí svateb a firemních akcí. Velmi elegantní, jemně stékající po stole, volány mění vzhled místnosti a dodávají mu kouzlo a kultivovanost.

    

   Sortiment našeho obchodu zahrnuje volánky z lesklého saténu, dostupné v mnoha barvách. Tento materiál se nádherně třpytí a odráží světlo a dává stylový efekt. Představujeme také banketové sukně vyrobené z populárních polyamidů Panamy. Je to měkký, tekoucí materiál s matným povrchem.

    

   Obšívky / banketové sukně z naší nabídky jsou z estetické textilie, které se vyznačují vysokou odolností proti pomačkání, snadným žehlením, praní při 40° a mnoha barvami, což usnadňuje přizpůsobení se každému stylu. Je vhodné je kombinovat s jinými dekoracemi stolů, jako jsou ubrusy, a vytvořit tak estetickou dekoraci pro jakýkoli interiér.

   " ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [3]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "45" ["link"]=> string(39) "https://alponabytek.cz/45-bezci-na-stol" ["name"]=> string(15) "Bežci na stôl" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [4]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "46" ["link"]=> string(42) "https://alponabytek.cz/46-ostatni-textilie" ["name"]=> string(17) "Ostatní textilie" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [5]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "44" ["link"]=> string(39) "https://alponabytek.cz/44-prislusenstvi" ["name"]=> string(17) "Příslušenství" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } [6]=> array(5) { ["id"]=> string(2) "42" ["link"]=> string(42) "https://alponabytek.cz/42-navleky-na-stoly" ["name"]=> string(17) "Návleky na stoly" ["desc"]=> string(0) "" ["children"]=> array(1) { [0]=> string(0) "" } } }
   array(2) {
    [0]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "49"
     ["link"]=>
     string(45) "https://alponabytek.cz/49-konektory-stoliciek"
     ["name"]=>
     string(20) "Konektory stoličiek"
     ["desc"]=>
     string(0) ""
     ["children"]=>
     array(1) {
      [0]=>
      string(0) ""
     }
    }
    [1]=>
    array(5) {
     ["id"]=>
     string(2) "57"
     ["link"]=>
     string(41) "https://alponabytek.cz/57-dopravni-voziky"
     ["name"]=>
     string(17) "Dopravní vozíky"
     ["desc"]=>
     string(0) ""
     ["children"]=>
     array(3) {
      [0]=>
      string(0) ""
      [1]=>
      bool(false)
      [2]=>
      bool(false)
     }
    }
   }
   
   NULL
   
   NULL
   
   NULL
   
Více
copy of Café tisch ROXY
search
 • copy of Café tisch ROXY
 • copy of Café tisch ROXY
 • copy of Café tisch ROXY
 • copy of Café tisch ROXY
 • copy of Café tisch ROXY

copy of Café tisch ROXY

Velkoobchodní cena
358 
bez DPH
440 
z DPH
Dodání již 150 Kč
po celé zemi
Barvy desky
Objednat nyní - již odesláno 08.07.2021!
Náklady na doručení uvidíte v košíku

Datový list

Výška 76 cm
Šířka 70 cm
Délka 120 cm
Hrúbka stolovej dosky 34 mm
Doska stola werzalit
Typ kavárny

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 25 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 25 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty Mextra - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 25 000 Kč  / bez DPH.Konferenční židle 25 Kč
Svadebni židle CHIAVARI 25 Kč
Cateringové židle 25 Kč
Univerzální židle 35 Kč
Loftový židle PARIS inšpirované TOLIX 35 Kč
Bistro židle 25 Kč
Konferenčné stoly 150 Kč
Bistro stoly 150 Kč
Loftové stoly 150 Kč
Bufetové stoly 150 Kč
Ubrusy 10 Kč
Návleky na židle 5 Kč
Banketové sukně 10 Kč
Ostatní textilie 10 Kč
Příslušenství 10 Kč
Návleky na stoly 10 Kč
Konektory stoličiek 3 Kč
Ocelové židle ECONOMY 25 Kč
Ocelové židle STANDARD 25 Kč
Žáruvzdorné židle 25 Kč
Hliníková židle MAESTRO 25 Kč
Ocelové židle MAESTRO 25 Kč
Vozíky na stoly 400 Kč
Vozíky na stoličky 150 Kč
Obdélníkové banketové stoly 150 Kč
Kulaté banketové stoly 300 Kč
Čtvercové banketové stoly 150 Kč
Koktejlové banketové stoly 150 Kč
Obdélníkové cateringove stoly 150 Kč
Kulaté cateringove stoly 300 Kč
Koktejlové cateringove stoly 150 Kč