Nákup bez DPH kaufen
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
warranty-cs Více

Bistro stůl OSCAR

Tloušťka desky stolu : 35MM Typ desky stolu: Barva desky stolu : Beton D172 Rozměry : 70x70 cm
Velkoobchodní cena
2 257 
bez DPH
2 776 
z DPH
Vlastní konfigurace
Připravená konfigurace
Objednat nyní - již odesláno 19.12.2022!

Kavárenský stolek OSCAR je klasický, černý model určený pro použití v kavárnách a restauracích. Stůl je díky svým malým rozměrům ideálním řešením i pro ty nejmenší gastronomické prostory. Jeho největší předností je rám založený na jedné noze. Celá základna je vyrobena z práškově lakované oceli, proto je odolná proti poškrábání a poškození, díky čemuž si stůl zachová svůj vzhled po dlouhou dobu. Rám navíc zaručuje stabilitu celé konstrukce, která se pod tlakem nekýve, což výrazně ovlivňuje bezpečnost vašich hostů. Základna byla dodatečně elektroforézována epoxidovou pryskyřicí, díky které jsou stoly chráněny proti korozi.

Necháme Vám k dispozici možnost výběru barvy desky, její velikosti a tloušťky. Desky všech našich kavárenských stolků jsou vyrobeny z laminátu.

Konstrukce

  • pevná základna 45 x 45 cm zaručuje stabilitu stolu OSCAR i při velkém zatížení
  • Sloupek fi 76 mm je navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a více místa pro nohy
  • Možnost výběru mezi 18 mm nebo 28 mm silnými deskami
  • deska stolu zakončena 2mm silnou hranou, která zaručuje odolnost proti poškození a otlakům
  • Tabulky jsou určeny pro vlastní montáž

 

stolová deska Petralite

  • stolová deska Petralite je odolná vůči povětrnostním vlivům včetně vlhkosti a UV záření díky dodatečnému pryskyřičnému povlaku
  • zaručuje vysokou odolnost proti mechanickému a chemickému poškození
  • moderní design dostupný ve dvou barvách
  • tloušťka je 30 mm na okraji a 16 mm uvnitř

Datový list

Výška 74 cm
Šířka 60/68/69/70/80 cm
Délka 60/68/69/70/80 cm
Hrúbka stolovej dosky 12/18/28/30/35 mm
Doska stola laminované/ werzalit/ HPL/ Petralite
Typ kavárny

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty Mextra - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč
Laminátové desky
, jsou nejčastěji vybírány zákazníky pro vnitřní aplikace. Laminátové desky jsou vyrobeny z dřevotřískové desky KRONO s pevným a estetickým PVC / ABS lemováním o tloušťce 2 mm. Jsou velmi estetické, nabízíme přes 120 barev dostupných jak jako imitace dřeva, betonu nebo klasických jednobarevných desek.
Laminátové desky vyrábíme v mnoha rozměrech – na přání zákazníka, ale i v různých tloušťkách 18, 28, 36 a dokonce i 46 mm. Nejdůležitější vlastnosti laminátových desek: ideální pro vnitřek, k dispozici ve 120 barvách, nejnižší cena.
Verzalitové desky
jsou světově proslulou konstrukcí. Jsou vyrobeny z malých prvků na bázi dřeva, vyztužených vodotěsnou pryskyřicí. Charakteristický tvar desky stolu se získává v procesu tváření za tepla. Povrchová úprava desky stolu je vysoce kvalitní laminát. Tloušťka desky stolu je 18 mm uvnitř a 35 mm venku.
Verzalitové desky jsou k dispozici v několika barvách a rozměrech. Jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití. Desky se snadno čistí. Najważniejsze cechy blatów werzalitowych: idealne na zewnątrz, odporne na zarysowania, odporne na promieniowanie UV
HPL desky
jsou pojmenovány podle zkratky High Pressure Laminate = Vysokotlaký laminát. Jsou považovány za jeden z nejodolnějších dekorativních materiálů a jsou povrchovou úpravou našich desek. Pracovní desky HPL mají tloušťku 12 mm a jsou k dispozici v několika barvách. Jejich vysoká pevnost a odolnost proti poškrábání, vodě nebo slunečnímu záření činí HLP materiál rok od roku čím dál víc oblíbenější.
Nejdůležitější vlastnosti pracovních HPL desek: ideální pro venkovní použití, odolné vůči plísním, velmi odolné.