Bistro stůl PARIS 80x80 cm / 28mm
search
  • Bistro stůl PARIS 80x80 cm / 28mm
  • Bistro stůl PARIS 80x80 cm / 28mm
  • Bistro stůl PARIS 80x80 cm / 28mm
  • Bistro stůl PARIS 80x80 cm / 28mm

Bistro stůl PARIS 80x80 cm / 28mm

Velkoobchodní cena
2 070 
bez DPH
2 546 
z DPH
Dodání již 150 Kč
po celé zemi
Vezměte prosím na vědomí, že dodací lhůta u stolů s deskou stolu Sonoma Oak je dočasně prodloužena na 15 pracovních dnů.
Rozměry kavárenských stolů
Kolor blatu
Objednat nyní - již odesláno 25.01.2022!
Náklady na doručení uvidíte v košíku

Bistro stoly jsou výrobky běžně používané v kavárnách, barech a restauracích. Díky své malé velikosti jsou správnou volbou i do těch nejmenších prostor nebo zahrad. Je to velmi výrazný produkt, ale je k dispozici v mnoha různých variantách - můžete si vybrat různé tvary základen a barevné provedení vrchních dílů.

Novinkou v naší nabídce jsou bistro stoly PARIS inspirované TOLIX, jehož forma odkazuje na známé židle PARIS. To vám umožní vytvořit jedinečnou sadu nábytku v jednotném, půdním stylu.

Abychom tento charakter zdůraznili, nabízíme bistro stoly PARIS s laminovanou deskou o tloušťce 28 a 36 mm. Masivní deska stolu, dostupná v mnoha dostupných barvách, rozhodně zdůrazní estetickou hodnotu celého stolu. Pečlivě vyrobené panely v kombinaci s hranou o tloušťce 2 mm zaručují praktičnost a trvanlivost i při náročném použití v gastronomických zařízeních.
 
Základna bistro stolu PARIS je vyrobena z oceli. Důležité je, že naše kavárenské stoly jsou k dispozici ve stejných barevných provedeních jako židle PARIS, které nabízíme. To znamená, že si můžete objednat stůl v jedné z 11 dostupných barev rámečku. Nohy stolů jsou vybaveny speciálními nohami, které nejen chrání povrch před poškrábáním, ale také eliminují hluk při pohybu.Nejdůležitější výhody našich bistro stolů jsou:

  • silná základna o rozměrech 64x64 cm zaručuje stabilitu kavárenského stolu PARIS i při velkém zatížení
  • struktura založená na 4 široce rozmístěných nohách zajistí nezlomnou stabilitu stolu a dostatek prostoru pro vaše hosty
  • desky, ze kterých desky vyrábíme, jsou oboustranně laminovány, což zaručuje bezpečnost textilií a oděvů vašich hostů, navíc zajišťuje estetickou úpravu
  • horní část je zakončena 2 mm silným okrajem, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a modřinám
  • Tabulky jsou určeny pro vlastní montáž

 
Doporučujeme vám seznámit se s nabídkou našich kavárenských židlí a banketových textilií, které vám umožní vybrat si ty nejlepší produkty pro vaše podnikání. Konferenční stolky PARIS jsou nabízeny ve verzi pro vlastní montáž.

Vrchní části všech našich stolů jsou vyrobeny z oboustranně laminovaných desek SWISS KRONO, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.

Datový list

Výška 74 cm
Šířka 80 cm
Délka 80 cm
Materiál rámu Oceľ
Hrúbka stolovej dosky 28mm
Doska stola Obojstranne Laminovaná
Typ Kaviarne

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 40 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 40 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty Mextra - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 40 000 Kč  / bez DPH.Konferenční židle 25 Kč
Cateringové židle 25 Kč
Loftový židle PARIS inšpirované TOLIX 35 Kč
Bistro židle 25 Kč
Univerzální židle 35 Kč
Svadobné stoličky 25 Kč
Konferenčné stoly 150 Kč
Bistro stoly 150 Kč
Bufetové stoly 150 Kč
Loftové stoly 150 Kč
Banketové sukně 10 Kč
Ostatní textilie 10 Kč
Příslušenství 10 Kč
Návleky na stoly 10 Kč
Návleky na židle 5 Kč
Ubrusy 10 Kč
Konektory stoličiek 3 Kč
Ocelové židle ECONOMY 25 Kč
Ocelové židle STANDARD 25 Kč
Žáruvzdorné židle 25 Kč
Ocelové židle MAESTRO 25 Kč
Hliníková židle MAESTRO 25 Kč
Vozíky na stoličky 150 Kč
Vozíky na stoly 400 Kč
Obdélníkové banketové stoly 150 Kč
Kulaté banketové stoly 300 Kč
Čtvercové banketové stoly 150 Kč
Koktejlové banketové stoly 150 Kč
Obdélníkové cateringove stoly 150 Kč
Kulaté cateringove stoly 300 Kč
Koktejlové cateringove stoly 150 Kč