Nákup bez DPH kaufen
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
warranty-cs Více
Židle Bistro MONET BÍLÝ
search

Židle Bistro MONET BÍLÝ

Velkoobchodní cena
800 
bez DPH
984 
z DPH
Objednat nyní - již odesláno 13.02.2023!

Bistro židle MONET jsou modelem s klasickým tvarem, nabízené ve 3 barvách. Jeho lehká a odolná struktura vděčí za své vlastnosti použití polypropylenu. Je odolný vůči vnějším faktorům, jako je UV záření a vlhkost, díky čemuž jsou židle MONET univerzálním výrobkem pro vnitřní i venkovní použití. Židle MONET jsou modelem uzpůsobeným pro náročné použití, zejména v průmyslových zařízeních HoReCa. Židle lze stohovat až na 5 kusů, což významně zmenšuje prostor potřebný pro skladování, což z křesel dělá praktickou volbu pro zařízení, která se zabývají organizací banketů a večírků pro velký počet lidí.

Konstrukce

  • odolná konstrukce z polypropylenu zaručuje stabilitu kavárenské židle MONET při zatížení až 120 kg


Funkčnost

  • polypropylen je 100% odolný vůči vodě a jiným povětrnostním podmínkám, což z něj činí ideální model pro venkovní použití
  • židle určená pro vlastní montáž


Dodatečně

  • 2 roky záruka
  • vždy k dispozici na skladě

Datový list

Výška 88,5 cm
Šířka 50,5 cm
Barva BÍLÝ
Výška se sedadlem 45,5 cm

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty Mextra - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč