Nákup bez DPH
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
58771
search

Bistro stůl ROXY

Velkoobchodní cena
1 428 
bez DPH
1 756 
z DPH
Barva
Rozměry
Tloušťka desky stolu

Typ desky stolu:

Laminované stránky
Werzalit
Petralit

Rozměry

Objednat nyní - již odesláno 16.10.2023!

Stolek ROXY bistro má vynikající kvalitu a senzační design. Deska stolu je vyrobena z laminátu a je k dispozici v mnoha barvách. Takže můžete přizpůsobit design vašim potřebám a preferencím. Černá prášková základna je extrémně odolná proti mechanickému poškození a poškrábání. Nejdůležitějším aspektem konstrukce stolu ROXY je stabilita a trvanlivost. Díky speciálním nožkám stůl nepoškrábe podlahu.

Design

 • pevná základna o rozměrech 45 x 45 cm zaručuje stabilitu stolku kavárny ROXY i při velkém zatížení
 • sloupek o rozměrech fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a dostatek prostoru pro nohy pro vaše hosty
 • desky, ze kterých vyrábíme pracovní desky, jsou na obou stranách laminovány, což zaručuje bezpečnost vašich textilií a oděvů vašich hostů a navíc poskytuje estetický vzhled
 • vrchní část je zakončena 2 mm silným lemem, díky čemuž je extrémně odolná proti poškození a otlačení

 

stolová deska Petralite

 • stolová deska Petralite je odolná vůči povětrnostním vlivům včetně vlhkosti a UV záření díky dodatečnému pryskyřičnému povlaku
 • zaručuje vysokou odolnost proti mechanickému a chemickému poškození
 • moderní design dostupný ve dvou barvách
 • tloušťka je 30 mm na okraji a 16 mm uvnitř

    
Funkčnost

 • podstavec byl vybaven nastavitelnými plastovými nožičkami, díky kterým se při pohybu stolu nepoškodí, a případné nerovnosti již nebudou způsobovat problém
 • Můžete si koupit skládací systém UNIVAST pro kavárenské stoly ROXY, který vám umožní sklopit desku stolu, pokud potřebujete stůl uložit.
 • Tabulky jsou určeny pro vlastní montáž


          

Dodatečně

 • tabulky jsou určeny pro vlastní montáž, ke každé tabulce připojujeme pokyny a potřebné nástroje
 • 1 rok záruka
 • vždy k dispozici na skladě

Datový list

Výška 74 cm
Šířka 60/68/69/70/80 cm
Délka 60/68/69/70/80 cm
Hrúbka stolovej dosky 12/18/28/30/35 mm
Doska stola laminované/ werzalit/ HPL/ Petralite
Typ kavárny

Specifické odkazy

ean13 9198853654110

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty MEXTRA - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč
Laminátové desky
, jsou nejčastěji vybírány zákazníky pro vnitřní aplikace. Laminátové desky jsou vyrobeny z dřevotřískové desky KRONO s pevným a estetickým PVC / ABS lemováním o tloušťce 2 mm. Jsou velmi estetické, nabízíme přes 120 barev dostupných jak jako imitace dřeva, betonu nebo klasických jednobarevných desek.
Laminátové desky vyrábíme v mnoha rozměrech – na přání zákazníka, ale i v různých tloušťkách 18, 28, 36 a dokonce i 46 mm. Nejdůležitější vlastnosti laminátových desek: ideální pro vnitřek, k dispozici ve 120 barvách, nejnižší cena.
Verzalitové desky
jsou světově proslulou konstrukcí. Jsou vyrobeny z malých prvků na bázi dřeva, vyztužených vodotěsnou pryskyřicí. Charakteristický tvar desky stolu se získává v procesu tváření za tepla. Povrchová úprava desky stolu je vysoce kvalitní laminát. Tloušťka desky stolu je 18 mm uvnitř a 35 mm venku.
Verzalitové desky jsou k dispozici v několika barvách a rozměrech. Jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití. Desky se snadno čistí. Klíčové vlastnosti verzalitových pracovních desek: ideální pro venkovní použití, odolné proti poškrábání, odolné proti UV záření.
Neuvěřitelná odolnost - tato slova nejlépe vystihují naše kompaktní pracovní desky HPL. Dalšími vlastnostmi, které stojí za zmínku, jsou odolnost proti vodě, ohni, poškrábání a extrémním teplotám - to vše dělá z kompaktních pracovních desek HPL absolutní špičku v oblasti stolových desek pro kavárny a restaurace. Vizuálně vypadají kompaktní pracovní desky HPL velmi moderně a módně. Za zmínku stojí také snadná údržba pracovních desek díky jejich povrchu odolnému proti skvrnám a snadno omyvatelnému. Kombinace všech vlastností, které kompaktní pracovní desky HPL nabízejí, z nich dělá skutečný průlom pro sektor HoReCa. Jako výrobce nabízíme širokou škálu konfigurací pracovních desek.
Petralitové desky
jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití. Jsou vyrobeny z vodotěsné desky o tloušťce 16 mm, zakončené vyztuženým laminátem. Okraj desky stolu je 30 mm hrana, vyrobená z plastu, která esteticky a trvale obklopuje její boky.
Pracovní desky Petralit jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a snadno se čistí. Jsou k dispozici v několika barvách a rozměrech. Nejdůležitější vlastnosti pracovních desek Petralit: ideální pro vnější stranu, nárazuvzdorné hrany, pryskyřicový vodotěsný povlak.