Všechny kategorie
54504
search

Bistro stůl ALEX DUO

Velkoobchodní cena
2 457 
bez DPH
3 022 
z DPH
Barva
Rozměry
Tloušťka desky stolu

Rozměry

Typ desky stolu:

Laminované stránky
Werzalit
HPL compact
Petralit
Objednat nyní - doprava 12.03.2024!

Máte dotazy? Zavolejte nám!
Naši specialisté vám pomohou správně se rozhodnout
Horká linka: +420 22 888 13 85

Novinkou v naší nabídce je mimořádně praktický bistro  stůl ALEX DUO. Díky malým rozměrům je stůl ideálním řešením i pro ty nejmenší kavárny. Jeho největší výhodou je použitá základna, založená na dvou nohách spojených v základně. Celá základna je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem, díky níž je odolná proti poškrábání a poškození, díky čemuž si stůl udrží svůj vzhled po dlouhou dobu. Další základna zaručuje stabilitu celé konstrukce, která se pod tlakem nekývá, což významně ovlivňuje bezpečnost vašich hostů.

Necháme vám k dispozici možnost výběru barvy svršku, jeho velikosti a tloušťky. Vrchní části všech našich stolů jsou vyrobeny z laminovaných desek SWISS KRONO, dostupných ve více než 120 barvách, které se vyznačují antibakteriálními vlastnostmi. Splňují normu ISO 22196: 2011, která byla potvrzena certifikátem. To znamená, že desky mají vlastnost, která brání množení mikroorganismů na povrchu desky.

Konstrukce:

  • silný podstavec o rozměrech 69 x 39 cm zaručuje stabilitu bistro  stůl ALEX DUO i při velkém zatížení
  • sloupek fi 76 mm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolu a více prostoru pro nohy
  • Na výběr jsou vrcholy o tloušťce 18 mm nebo 28 mm
  • deska stolu zakončená hranou o tloušťce 2 mm, která zaručuje odolnost proti poškození a modřinám

Funkčnost

  • Základna je vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, díky nimž se základna při pohybu stolu nepoškodí, a také vám umožní upravit výšku stolu

Dodatečně

  • 2letá záruka
  • vždy k dispozici na skladě
  • stoly jsou navrženy pro vlastní montáž, ke každému stolu přikládáme pokyny

Barvy produktů na fotografiích se kvůli rozdílům ve vlastnostech monitorů a dalších zařízení mohou mírně lišit od reality.

Datový list

Výška 74/76 cm
Šířka 60/68/70/80/90 cm
Délka 120/138 cm
Hrúbka stolovej dosky 12/18/28/35 mm
Doska stola laminované/ werzalit/ HPL
Typ kavárny

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty MEXTRA - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč
Laminátové desky
, jsou nejčastěji vybírány zákazníky pro vnitřní aplikace. Laminátové desky jsou vyrobeny z dřevotřískové desky KRONO s pevným a estetickým PVC / ABS lemováním o tloušťce 2 mm. Jsou velmi estetické, nabízíme přes 120 barev dostupných jak jako imitace dřeva, betonu nebo klasických jednobarevných desek.
Laminátové desky vyrábíme v mnoha rozměrech – na přání zákazníka, ale i v různých tloušťkách 18, 28, 36 a dokonce i 46 mm. Nejdůležitější vlastnosti laminátových desek: ideální pro vnitřek, k dispozici ve 120 barvách, nejnižší cena.
Verzalitové desky
jsou světově proslulou konstrukcí. Jsou vyrobeny z malých prvků na bázi dřeva, vyztužených vodotěsnou pryskyřicí. Charakteristický tvar desky stolu se získává v procesu tváření za tepla. Povrchová úprava desky stolu je vysoce kvalitní laminát. Tloušťka desky stolu je 18 mm uvnitř a 35 mm venku.
Verzalitové desky jsou k dispozici v několika barvách a rozměrech. Jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití. Desky se snadno čistí. Klíčové vlastnosti verzalitových pracovních desek: ideální pro venkovní použití, odolné proti poškrábání, odolné proti UV záření.
Neuvěřitelná odolnost - tato slova nejlépe vystihují naše kompaktní pracovní desky HPL. Dalšími vlastnostmi, které stojí za zmínku, jsou odolnost proti vodě, ohni, poškrábání a extrémním teplotám - to vše dělá z kompaktních pracovních desek HPL absolutní špičku v oblasti stolových desek pro kavárny a restaurace. Vizuálně vypadají kompaktní pracovní desky HPL velmi moderně a módně. Za zmínku stojí také snadná údržba pracovních desek díky jejich povrchu odolnému proti skvrnám a snadno omyvatelnému. Kombinace všech vlastností, které kompaktní pracovní desky HPL nabízejí, z nich dělá skutečný průlom pro sektor HoReCa. Jako výrobce nabízíme širokou škálu konfigurací pracovních desek.
Petralitové desky
jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití. Jsou vyrobeny z vodotěsné desky o tloušťce 16 mm, zakončené vyztuženým laminátem. Okraj desky stolu je 30 mm hrana, vyrobená z plastu, která esteticky a trvale obklopuje její boky.
Pracovní desky Petralit jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a snadno se čistí. Jsou k dispozici v několika barvách a rozměrech. Nejdůležitější vlastnosti pracovních desek Petralit: ideální pro vnější stranu, nárazuvzdorné hrany, pryskyřicový vodotěsný povlak.