Nákup bez DPH kaufen
Je vyžadováno aktivní EU DIČ
Nákup bez DPH
Všechny kategorie
warranty-cs Více
75281
search

Bistro stůl MAMUT

Tloušťka desky stolu : 18MM Typ desky stolu: Barva desky stolu : Dub Sonoma [D3025 OW] Rozměry : 80x80 cm
Velkoobchodní cena
2 171 
bez DPH
2 670 
z DPH
Vlastní konfigurace
Připravená konfigurace

Kavárenský stolek MAMUT je jedním z našich návrhů z řady PLUS. To, co jej odlišuje, je především jeho zvýšená stabilita, kterou zaručuje naše inovativní řešení Anti-Rotation System. Sloupek stolku je s podnožím spojen nejen šrouby, ale také speciálními drážkami v podstavci, které zabraňují jeho zkroucení. Spojení celé základny s deskou je založeno na vyztuženém křížovém profilu se stěnami o tloušťce 1,2 mm. Základna je celá vyrobena z oceli o tloušťce 9 mm. Konstrukce celé konstrukce je velmi odolná a má zvýšenou odolnost proti poškození. Praktickým řešením jsou nastavitelné nožky, které umožňují vyrovnání stolku na nerovném terénu. Když si koupíte kavárenský stolek, obdržíte montážní návod a sadu vyhrazených šroubů.

Ke kavárenskému stolku MAMUT doporučujeme desky o rozměrech 80 až 110 cm. Nejčastější volbou zákazníků jsou laminované pracovní desky o rozměru 80 x 80 cm, o tloušťce 28 mm. Častou volbou jsou také pracovní desky WERZALIT, HPL a PETRALIT, které se vyznačují zvýšenou odolností.

Fotografie a videa produktů zobrazují pouze vybrané barevné konfigurace. Všechny dostupné možnosti lze vybrat v poli vlastní konfigurace, které jsou k dispozici nad tímto popisem.

Konstrukce základny:

  • pevná základna 55 x 55 cm zaručuje stabilitu konferenčního stolku MAMUT i při velkém zatížení
  • sloupek 8 cm x 8 cm byl navržen tak, aby zajistil neochvějnou stabilitu stolku a dostatek prostoru pro nohy vašich hostů
  • základna je vybavena nastavitelnými plastovými nožičkami, díky kterým se základna při pohybu stolku nepoškodí a případné nerovnosti již nebudou problémem

Dále:

  • Stolky jsou určeny pro svépomocnou montáž, ke každému stolku přikládáme návod
  • Záruka 2 roky
  • Vždy skladem

Datový list

Výška 74 cm
Šířka 60/68/69/70/80 cm
Délka 60/68/69/70/80 cm
Hrúbka stolovej dosky 12/18/28/30/35 mm
Doska stola laminované/ werzalit/ HPL/ Petralite
Typ kavárny

DODÁNÍ PRO 25 Kč V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE 

DORUČENÍ DO 10 DNÍ

Pro účast v akci "Dodání za 25 Kč" je nutná objednávka v minimální hodnotě 50 000 Kč  / bez DPH. Zadáte objednávku s hodnotou nižší než 50 000 Kč / be DPH, budou uvedeny standardní náklady na doručení.

Garantujeme doručení do 10 dnů! Podrobnosti získáte od našeho obchodního oddělení.

                              

ZPŮSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Díky vlastnímu palubní parku můžeme nabídnout přepravu osobními auty Mextra - včetně dodávek velkými nákladními vozidly. To zaručuje bezpečné a rychlé dodání přímo z našeho skladu do prostorů zákazníka.

  

Při objednávání zboží v našem internetovém obchodě můžete využít mnoho dostupných způsobů doručení. Roky spolupracujeme se společnostmi specializovanými na mezinárodní dopravu, jako jsou DHL, DB SCHENKER nebo RABEN.

  

Doporučujeme vám také osobní odběr v našem skladu. Prosím kontaktujte nás pro bližší informace!!

 

ZPŮSOB BALENÍA

Každý z našich výrobků je speciálně zabalen k odeslání.

 

Banketové židle jsou v naší továrně zabalené tak, aby se při přepravě nepoškodily. Židle jsou naskládány na 18 - 19 kusů (v závislosti na modelu). Nohy židle, opěradlo a sedadlo jsou pokryty speciální ochrannou fólií. Celá sponka je také omotána pevnou látkou.

  

Židle jsou baleny na paletách.

V případě větších objednávek (nad 600 položek) se židle nakládají přímo do kontejneru.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu před možným poškozením. Stoly jsou spojeny speciální páskou, potažené dřevěnou deskou a zabalené do strečové fólie.

Banketové textilie jsou baleny iv speciálních kartonových krabicích, které je chrání před možným poškozením.

Cena za balení s textiliemi, ubrusy, zapínáním na řádky a sponkami (v závislosti na zvoleném modelu a množství).PODROBNÁ TABULKA POPLATKŮ ZA AKCI "DODÁNÍ PRO 25 Kč"

V následující tabulce jsou uvedeny podrobné náklady na poplatky související s akcí "Dodání za 25 Kč". Za každou položku produktu v objednávce se účtují příplatky. Standardní náklady na dopravu se uvedou, pokud je čistá hodnota objednávky nižší než 50 000 Kč  / bez DPH.Banketové židle: Standard 25 Kč
Ostatní židle 50 Kč
Čtvercové a obdélníkové banketové stoly 230 Kč
Koktejlové stoly 230 Kč
Stoly s kulatou deskou 400 Kč
Bistro stoly 230 Kč
Potahy na židle 10 Kč
Textil a textilní doplňky 10 Kč
Vozíky na židle 230 Kč
Stolní vozíky 500 Kč
Konektory 10 Kč
Pivní sety 300 Kč