Všechny kategorie

Dřevěné restaurační židle

Dřevěné restaurační židle jsou nejen vybavením, ale také důležitou součástí výzdoby každé restaurace. Styl a barva židlí ve správném uspořádání ovlivňuje celkovou atmosféru v prostorách a přitahuje pozornost potenciálních zákazníků. Dřevěné restaurační židle jsou nejen estetickým, ale také trvanlivým a funkčním řešením. Jedná se o výrobky určené pro průmysl HoReCa, nikoli pro domácí použití, a proto si jejich kvalita povrchové úpravy a styl zaslouží zvláštní pozornost. Dřevo, ze kterého jsou restaurační židle vyrobeny, je zcela přírodní, dalo by se říci – ušlechtilý materiál. Dokonale se kombinuje s různými styly, od klasických, přes vinařský, skandinávský, až po moderní interiéry.

PREMIÉRADřevěné restaurační židle SHELL TAPDřevěné restaurační židle SHELL TAPDřevěné restaurační židle SHELL TAP
Čalouněný
Kompaktní pracovní deska HPL
2168Kč bez DPH
/
2667Kč z DPH
více
PREMIÉRADřevěné restaurační židle FUTURA DubDřevěné restaurační židle FUTURA DubDřevěné restaurační židle FUTURA Dub
Čalouněný
Kompaktní pracovní deska HPL
2723Kč bez DPH
/
3349Kč z DPH
více
PREMIÉRADřevěné restaurační židle FUTURA ČernáDřevěné restaurační židle FUTURA ČernáDřevěné restaurační židle FUTURA Černá
Čalouněný
Kompaktní pracovní deska HPL
2723Kč bez DPH
/
3349Kč z DPH
více
PREMIÉRADřevěné restaurační židle SCANDI ČernáDřevěné restaurační židle SCANDI ČernáDřevěné restaurační židle SCANDI Černá
Čalouněný
Kompaktní pracovní deska HPL
2612Kč bez DPH
/
3213Kč z DPH
více
PREMIÉRADřevěné restaurační židle SCANDI Medový dubDřevěné restaurační židle SCANDI Medový dubDřevěné restaurační židle SCANDI Medový dub
Čalouněný
Kompaktní pracovní deska HPL
2612Kč bez DPH
/
3213Kč z DPH
více

Proč se vyplatí investovat do dřevěných restauračních židlí?

Židle navržené pro průmysl HoReCa musí splňovat vysoké požadavky na kvalitu. Kombinace dřeva zrajícího metodou LONG REST se strojním broušením zajišťuje vysokou kvalitu. Stárnutí metodou LONG-REST je přirozený způsob přípravy dřeva pro další fázi výroby židlí. Suší se v přírodních podmínkách a v delším čase celého procesu. Takto připravené dřevo získává vysokou odolnost proti ohýbání a praskání, a proto se používá u nás v našich dřevěných restauračních židlích. Strojní broušení dřeva je naopak hladké. O třískách nebo nebezpečných otřepech nemůže být řeč.

Jaké styly dřevěných židlí jsou k dispozici pro restaurace?

Dřevěné židle pro restaurace jsou v různých stylech, takže si můžete vybrat modely, které dokonale odpovídají výzdobě daného místa. Nejoblíbenější z nich jsou:

  • Klasické dřevěné židle – jednoduché, minimalistické, které zapadají do restaurací s tradičním charakterem. Mohou se také objevit jako dřevěné čalouněné židle.
  • Dřevěné židle pro vintage restauraci – inspirované retro stylem, pro mnoho lidí spojených s druhou polovinou dvacátého století.
  • Skandinávské židle - nejčastěji používané v prostorách v tomto stylu, ve světlých a prostorných místech. Tento styl zdůrazňuje přirozenost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.
  • Moderní dřevěné židle – židle s moderním designem, vyrobené z přírodního dřeva nebo v kombinaci s jinými materiály, např. plasty nebo kovem.

V průmyslu HoReCa stojí za to věnovat pozornost produktům, které lze skladovat způsobem, který vám umožní zabrat malou plochu. V naší nabídce nechybí ani stohovatelné dřevěné židle - model FUTURA. Díky možnosti jejich uspořádání do jednoho zásobníku má personál větší komfort práce při čištění, a pokud není třeba používat některé židle, mohou být skryty v zadní místnosti a zabírat malý prostor.

Dřevěné židle pro domácí použití lze zakoupit v mnoha obchodech, zatímco dřevěné židle pro restaurace by měly být hledány firmami, které se specializují na toto zařízení. MEXTRA – Nábytek pro HoReCa ve své nabídce má nábytek určený pro toto odvětví. Jedná se o výrobky přizpůsobené intenzivnímu používání, sloužící zákazníkům řadu let, většinou se jedná o nábytek s možností stohování, jako jsou stohovatelné dřevěné židle FUTURA.

Dřevěné restaurační židle jsou součástí vybavení, o kterém stojí za to přemýšlet. Ovlivňuje atmosféru v restauraci a její celkový styl a přijetí zákazníky. Dřevěné židle jsou odolné, ušlechtilé a funkční. K dispozici jsou také stohovatelné modely. Je ideálním řešením pro každou restauraci. Je důležité vybrat židle ve specializovaných prodejnách určených pro HoReCa.

MEXTRA – nábytek pro HoReCa